MOX-1-125003J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-1-125003J
MOX-1-125003J
型号
MOX-1-125003J
描述
RES 500K OHM 5% 2.5W AXIAL
数据表
MOX-1-125003J.pdf
交付服务
MOX-1-125003J
内容 *
    MOX-1-125003J 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±5%
    Resistance500 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.311" Dia x 1.126" L (7.90mm x 28.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C