MOX-1-121011F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-1-121011F
MOX-1-121011F
型号
MOX-1-121011F
描述
RES 1.01K OHM 1% 2.5W AXIAL
数据表
MOX-1-121011F.pdf
交付服务
MOX-1-121011F
内容 *
    MOX-1-121011F 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance1.01 kOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.311" Dia x 1.126" L (7.90mm x 28.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C