MOX-1-12-1005F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
MOX-1-12-1005F
MOX-1-12-1005F
型号
MOX-1-12-1005F
描述
RES 10M OHM 1% 2.5W AXIAL
数据表
MOX-1-12-1005F.pdf
交付服务
MOX-1-12-1005F
内容 *
    MOX-1-12-1005F 规格
    FeaturesHigh Voltage
    Tolerance±1%
    Resistance10 MOhms
    CompositionThick Film
    Part StatusObsolete
    Failure Rate-
    Power (Watts)2.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.310" Dia x 1.120" L (7.87mm x 28.45mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 210°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±25ppm/°C