CS3FR060E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
CS3FR060E
CS3FR060E
型号
CS3FR060E
描述
RES 0.06 OHM 3W 1% 4SIP
数据表
CS3FR060E.pdf
交付服务
CS3FR060E
内容 *
    CS3FR060E 规格
    Tolerance±1%
    Resistance60 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / Case4-SIP
    Size / Dimension0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
    Height - Seated (Max)0.654" (16.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±60ppm/°C