CS3FR025E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
CS3FR025E
CS3FR025E
型号
CS3FR025E
品牌
Ohmite
描述
RES 25M OHM 1% 3W 4SIP
数据表
CS3FR025E.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
CS3FR025E
内容 *
    CS3FR025E 规格
    SeriesCS3
    RoHSRoHS
    FeaturesCurrent Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance25 mOhms
    CompositionMetal Element
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)3W
    Package / Case4-SIP
    Size / Dimension0.854" L x 0.211" W (21.70mm x 5.35mm)
    Height - Seated (Max)0.654" (16.60mm)
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device Package-
    Temperature Coefficient±60ppm/°C