CP00073K900JE663
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
CP00073K900JE663
CP00073K900JE663
型号
CP00073K900JE663
品牌
Vishay Dale
描述
RES 3.9K OHM 7W 5% AXIAL
数据表
CP00073K900JE663.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
CP00073K900JE663
内容 *
    CP00073K900JE663 规格
    SeriesCP
    RoHSRoHS
    FeaturesFlame Proof, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance3.9 kOhms
    CompositionMetal Oxide Film
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)7W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension1.378" L x 0.394" W (35.00mm x 10.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-65°C ~ 225°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±400ppm/°C