CMF55130K60BHEB
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
CMF55130K60BHEB
CMF55130K60BHEB
型号
CMF55130K60BHEB
描述
RES 130.6K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
数据表
CMF55130K60BHEB.pdf
交付服务
CMF55130K60BHEB
内容 *
    CMF55130K60BHEB 规格
    Tolerance±0.1%
    Resistance130.6 kOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 175°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C