B8J12K5E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
B8J12K5E
B8J12K5E
型号
B8J12K5E
品牌
Ohmite
描述
RES 12.5K OHM 5% 8W AXIAL
数据表
B8J12K5E.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
B8J12K5E
内容 *
    B8J12K5E 规格
    SeriesBrown Devil® 200
    RoHSRoHS
    FeaturesFlame Retardant Coating, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance12.5 kOhms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)8W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.313" Dia x 1.000" L (7.94mm x 25.40mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±260ppm/°C