B12J12RE
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
B12J12RE
B12J12RE
型号
B12J12RE
品牌
Ohmite
描述
RES 12 OHM 5% 12W AXIAL
数据表
B12J12RE.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
B12J12RE
内容 *
    B12J12RE 规格
    SeriesBrown Devil® 200
    RoHSRoHS
    FeaturesFlame Retardant Coating, Safety
    Tolerance±5%
    Resistance12 Ohms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)12W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.313" Dia x 1.750" L (7.94mm x 44.45mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±260ppm/°C