45ND110E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
45ND110E
45ND110E
型号
45ND110E
品牌
Ohmite
描述
RES 110 OHM 0.5% 5W AXIAL
数据表
45ND110E.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
45ND110E
内容 *
    45ND110E 规格
    Series40
    RoHSRoHS
    FeaturesNon-Inductive
    Tolerance±0.5%
    Resistance110 Ohms
    CompositionWirewound
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 275°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±20ppm/°C