203MPA2K375B.pdf
| Series | |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Resistance | 2.375 kOhms |
| Composition | - |
| Part Status | Active |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |