14FPR080E
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
14FPR080E
14FPR080E
型号
14FPR080E
描述
RES 80M OHM 1% 4.5W AXIAL
数据表
14FPR080E.pdf
交付服务
14FPR080E
内容 *
    14FPR080E 规格
    FeaturesCurrent Sense, Non-Inductive
    Tolerance±1%
    Resistance80 mOhms
    Failure Rate-
    Power (Watts)4.5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.335" Dia x 1.059" L (8.51mm x 26.90mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 200°C
    Number of Terminations4
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±50ppm/°C