106BA753KDS
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
106BA753KDS
106BA753KDS
型号
106BA753KDS
品牌
Ohmite
描述
RES 75K OHM 10% 10W AXIAL
数据表
106BA753KDS.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
106BA753KDS
内容 *
    106BA753KDS 规格
    Series100
    RoHSRoHS
    FeaturesMoisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
    Tolerance±10%
    Resistance75 kOhms
    CompositionCeramic
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)10W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.311" Dia x 6.126" L (7.90mm x 155.60mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 230°C