103A34K80F
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
103A34K80F
103A34K80F
型号
103A34K80F
品牌
Ohmite
描述
34.8K OHMS, 0.1W, 1%
数据表
103A34K80F.pdf
分类
通孔电阻器
交付服务
103A34K80F
内容 *
    103A34K80F 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Features-
    Tolerance±1%
    Resistance34.8 kOhms
    Composition-
    Part StatusActive
    Failure Rate-
    Power (Watts)0.1W, 1/10W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.150" Dia x 0.300" L (3.81mm x 7.62mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-60°C ~ 150°C
    Number of Terminations2
    Supplier Device PackageAxial
    Temperature Coefficient±10ppm/°C