102AS500KDS
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 通孔电阻器
102AS500KDS
102AS500KDS
型号
102AS500KDS
描述
RES 50 OHM 10% 5W AXIAL
数据表
102AS500KDS.pdf
交付服务
102AS500KDS
内容 *
    102AS500KDS 规格
    Series100
    RoHSRoHS
    FeaturesMoisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
    Tolerance±10%
    Resistance50 Ohms
    Failure Rate-
    Power (Watts)5W
    Package / CaseAxial
    Size / Dimension0.311" Dia x 2.126" L (7.90mm x 54.00mm)
    Height - Seated (Max)-
    Operating Temperature-55°C ~ 230°C