YK4462503000G
首页 > 产品展示 > 连接器、互连 > 接线板-隔离板
YK4462503000G
YK4462503000G
型号
YK4462503000G
品牌
Amphenol Anytek
描述
CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.374"
数据表
YK4462503000G.pdf
分类
接线板-隔离板
交付服务
YK4462503000G
内容 *
    YK4462503000G 规格
    SeriesYK446
    RoHSRoHS
    ColorBlack
    Pitch0.374" (9.50mm)
    Features-
    Wire Gauge10-22 AWG
    Part StatusActive
    Barrier Type3 Wall (Tri)
    Number of Rows1
    Voltage Rating300V
    Top TerminationScrews with Captive Plate
    Bottom TerminationWire Wrap
    Number of Circuits25
    Terminal Block TypeBarrier Block
    Current Rating (Amps)30A