M39006/22-0304H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
M39006/22-0304H
M39006/22-0304H
型号
M39006/22-0304H
描述
CAP TANT 22UF 20% 25V AXIAL
数据表
M39006/22-0304H.pdf
交付服务
M39006/22-0304H
内容 *
    M39006/22-0304H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.219" Dia x 0.515" L (5.56mm x 13.08mm)
    Height - Seated (Max) -
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code T1
    Features Military
    Failure Rate P (0.1%)