M39003/09-0221
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
M39003/09-0221
M39003/09-0221
型号
M39003/09-0221
描述
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL
数据表
M39003/09-0221.pdf
交付服务
M39003/09-0221
内容 *
    M39003/09-0221 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm)
    Height - Seated (Max) -
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code D
    Features Military
    Failure Rate R (0.01%)