M39003/03-3070
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
M39003/03-3070
M39003/03-3070
型号
M39003/03-3070
描述
CAP TANT 39UF 10% 35V AXIAL
数据表
M39003/03-3070.pdf
交付服务
M39003/03-3070
内容 *
    M39003/03-3070 规格
    Part Status Active
    Capacitance 39µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 35V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
    Height - Seated (Max) -
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code C
    Features Military
    Failure Rate C (0.01%)