CWR26MH106KBHA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
CWR26MH106KBHA
CWR26MH106KBHA
型号
CWR26MH106KBHA
描述
CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
数据表
CWR26MH106KBHA.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
CWR26MH106KBHA
内容 *
    CWR26MH106KBHA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2915 (7338 Metric)
    Size / Dimension 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
    Height - Seated (Max) 0.125" (3.17mm)
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code H
    Features Military
    Failure Rate B (0.1%)