CWR26HK106MCFA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
CWR26HK106MCFA
CWR26HK106MCFA
型号
CWR26HK106MCFA
描述
CAP TANT 10UF 20% 15V 2214
数据表
CWR26HK106MCFA.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
CWR26HK106MCFA
内容 *
    CWR26HK106MCFA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 15V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 667 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2214 (5634 Metric)
    Size / Dimension 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
    Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code F
    Features Military
    Failure Rate C (0.01%)