CWR26HC226KCGA
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
CWR26HC226KCGA
CWR26HC226KCGA
型号
CWR26HC226KCGA
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 22UF 10% 15V 2711
数据表
CWR26HC226KCGA.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
CWR26HC226KCGA
内容 *
    CWR26HC226KCGA 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 15V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 275 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2711 (6728 Metric)
    Size / Dimension 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
    Height - Seated (Max) 0.125" (3.17mm)
    Lead Spacing -
    Manufacturer Size Code G
    Features Military
    Failure Rate C (0.01%)