135D685X9125C2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
135D685X9125C2
135D685X9125C2
型号
135D685X9125C2
描述
CAP TANT 6.8UF 125V 10% AXIAL
数据表
135D685X9125C2.pdf
交付服务
135D685X9125C2
内容 *
    135D685X9125C2 规格
    Part Status Active
    Capacitance 6.8µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 125V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 11.7 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.203" Dia x 0.453" L (5.16mm x 11.51mm)