109D566X9100T2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
109D566X9100T2
109D566X9100T2
型号
109D566X9100T2
描述
CAP TANT 56UF 100V 10% AXIAL
数据表
109D566X9100T2.pdf
交付服务
109D566X9100T2
内容 *
    109D566X9100T2 规格
    Part Status Active
    Capacitance 56µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 100V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2.2 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.406" Dia x 0.921" L (10.31mm x 23.40mm)