109D277X9006F2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
109D277X9006F2
109D277X9006F2
型号
109D277X9006F2
描述
CAP TANT 270UF 6V 10% AXIAL
数据表
109D277X9006F2.pdf
交付服务
109D277X9006F2
内容 *
    109D277X9006F2 规格
    Part Status Active
    Capacitance 270µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 4 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.312" Dia x 0.796" L (7.92mm x 20.22mm)