109D256X9050F2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
109D256X9050F2
109D256X9050F2
型号
109D256X9050F2
描述
CAP TANT 25UF 50V 10% AXIAL
数据表
109D256X9050F2.pdf
交付服务
109D256X9050F2
内容 *
    109D256X9050F2 规格
    Part Status Active
    Capacitance 25µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 50V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) 6 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.312" Dia x 0.796" L (7.92mm x 20.22mm)