ZV50K1210251NIR1HT
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ZV50K1210251NIR1HT
ZV50K1210251NIR1HT
型号
ZV50K1210251NIR1HT
品牌
Bourns Inc.
描述
ZV 50V 10% 1210 NI SN
数据表
ZV50K1210251NIR1HT.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ZV50K1210251NIR1HT
内容 *
    ZV50K1210251NIR1HT 规格
    SeriesZVHT
    RoHSRoHS
    Energy1.7J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge250 A
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts65 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)65.6 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency470 pF @ 1 kHz