ZV35K2220102NIR1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ZV35K2220102NIR1
ZV35K2220102NIR1
型号
ZV35K2220102NIR1
品牌
Bourns Inc.
描述
VARISTOR SMD
数据表
ZV35K2220102NIR1.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ZV35K2220102NIR1
内容 *
    ZV35K2220102NIR1 规格
    SeriesZV SMD
    RoHSRoHS
    Energy7.6J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2220 (5750 Metric)
    Current - Surge1 kA
    Maximum AC Volts35 V
    Maximum DC Volts45 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)61.6 V
    Varistor Voltage (Min)50.4 V
    Varistor Voltage (Typ)56 V
    Capacitance @ Frequency3000 pF @ 1 kHz