ZV30K2220122NIR1HT
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ZV30K2220122NIR1HT
ZV30K2220122NIR1HT
型号
ZV30K2220122NIR1HT
品牌
Bourns Inc.
描述
ZV 30V 10% 2220 NI SN
数据表
ZV30K2220122NIR1HT.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ZV30K2220122NIR1HT
内容 *
    ZV30K2220122NIR1HT 规格
    SeriesZVHT
    RoHSRoHS
    Energy12.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case2220 (5750 Metric)
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)37.6 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V
    Capacitance @ Frequency4000 pF @ 1 kHz