ZV25K1812801NIR1HT
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
ZV25K1812801NIR1HT
ZV25K1812801NIR1HT
型号
ZV25K1812801NIR1HT
品牌
Bourns Inc.
描述
ZV 25V 10% 1812 NI SN
数据表
ZV25K1812801NIR1HT.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
ZV25K1812801NIR1HT
内容 *
    ZV25K1812801NIR1HT 规格
    SeriesZVHT
    RoHSRoHS
    Energy3.9J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)31.2 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency2300 pF @ 1 kHz