VP4032K122R250
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R250
VP4032K122R250
型号
VP4032K122R250
描述
VARISTOR 390V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R250.pdf
交付服务
VP4032K122R250
内容 *
    VP4032K122R250 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V