VP4032K122R230
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R230
VP4032K122R230
型号
VP4032K122R230
描述
VARISTOR 360V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R230.pdf
交付服务
VP4032K122R230
内容 *
    VP4032K122R230 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy23J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V