VP4032K122R175
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R175
VP4032K122R175
型号
VP4032K122R175
描述
VARISTOR 270V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R175.pdf
交付服务
VP4032K122R175
内容 *
    VP4032K122R175 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy21J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V