VP4032K122R140
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R140
VP4032K122R140
型号
VP4032K122R140
描述
VARISTOR 220V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R140.pdf
交付服务
VP4032K122R140
内容 *
    VP4032K122R140 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy18J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V