VP4032K122R130
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R130
VP4032K122R130
型号
VP4032K122R130
描述
VARISTOR 205V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R130.pdf
交付服务
VP4032K122R130
内容 *
    VP4032K122R130 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy15J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V