VP4032K122R115
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R115
VP4032K122R115
型号
VP4032K122R115
描述
VARISTOR 180V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R115.pdf
交付服务
VP4032K122R115
内容 *
    VP4032K122R115 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts115 V
    Maximum DC Volts150 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V