VP4032K122R095
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R095
VP4032K122R095
型号
VP4032K122R095
描述
VARISTOR 150V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R095.pdf
交付服务
VP4032K122R095
内容 *
    VP4032K122R095 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy11J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts125 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V