VP4032K122R075
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R075
VP4032K122R075
型号
VP4032K122R075
描述
VARISTOR 120V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R075.pdf
交付服务
VP4032K122R075
内容 *
    VP4032K122R075 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy9.0J
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts75 V
    Maximum DC Volts100 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)132 V
    Varistor Voltage (Min)108 V
    Varistor Voltage (Typ)120 V