VP4032K122R060
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VP4032K122R060
VP4032K122R060
型号
VP4032K122R060
品牌
KEMET
描述
VARISTOR 100V 1.2KA 2SMD JLEAD
数据表
VP4032K122R060.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VP4032K122R060
内容 *
    VP4032K122R060 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VP
    RoHSRoHS
    Energy7.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts85 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V