VCUG080100L1DP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VCUG080100L1DP
VCUG080100L1DP
型号
VCUG080100L1DP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 30A 0805
数据表
VCUG080100L1DP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VCUG080100L1DP
内容 *
    VCUG080100L1DP 规格
    SeriesUltraGuard
    RoHSRoHS
    Energy0.10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0805 (2012 Metric)
    Current - Surge30 A
    Maximum AC Volts7.1 V
    Maximum DC Volts10 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)-
    Varistor Voltage (Min)23 V
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency225 pF @ 1 MHz