VCUG040150L1WP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VCUG040150L1WP
VCUG040150L1WP
型号
VCUG040150L1WP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 25V 15A 0402
数据表
VCUG040150L1WP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VCUG040150L1WP
内容 *
    VCUG040150L1WP 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy0.02J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0402 (1005 Metric)
    Current - Surge15 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts15 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)-
    Varistor Voltage (Min)25 V
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency40 pF @ 1 MHz