VCAS120626D580DP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VCAS120626D580DP
VCAS120626D580DP
型号
VCAS120626D580DP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 34.5V 120A 1206
数据表
VCAS120626D580DP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VCAS120626D580DP
内容 *
    VCAS120626D580DP 规格
    SeriesTransGuard®
    RoHSRoHS
    Energy0.40J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    Current - Surge120 A
    Maximum AC Volts18 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)37.95 V
    Varistor Voltage (Min)31.05 V
    Varistor Voltage (Typ)34.5 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 kHz