VCAC060322A470NRP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VCAC060322A470NRP
VCAC060322A470NRP
型号
VCAC060322A470NRP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 32.5V 30A 0603
数据表
VCAC060322A470NRP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VCAC060322A470NRP
内容 *
    VCAC060322A470NRP 规格
    Series
    RoHSRoHS
    Energy0.10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Current - Surge30 A
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)40.63 V
    Varistor Voltage (Min)24.38 V
    Varistor Voltage (Typ)32.5 V
    Capacitance @ Frequency47 pF @ 1 kHz