VC1812K801R030
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VC1812K801R030
VC1812K801R030
型号
VC1812K801R030
描述
VARISTOR 47V 800A 1812
数据表
VC1812K801R030.pdf
交付服务
VC1812K801R030
内容 *
    VC1812K801R030 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VC
    RoHSRoHS
    Energy4.4J
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)51.7 V
    Varistor Voltage (Min)42.3 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V