VC1812K801R011
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VC1812K801R011
VC1812K801R011
型号
VC1812K801R011
描述
VARISTOR 18V 800A 1812
数据表
VC1812K801R011.pdf
交付服务
VC1812K801R011
内容 *
    VC1812K801R011 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VC
    RoHSRoHS
    Energy2.0J
    Package / Case1812 (4532 Metric)
    Current - Surge800 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V