VC1210K401R011
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VC1210K401R011
VC1210K401R011
型号
VC1210K401R011
品牌
KEMET
描述
VARISTOR 33V 400A 1210
数据表
VC1210K401R011.pdf
交付服务
VC1210K401R011
内容 *
    VC1210K401R011 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VC
    RoHSRoHS
    Energy1.3J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts11 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V