VC121030H620TP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VC121030H620TP
VC121030H620TP
型号
VC121030H620TP
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 41V 280A 1210
数据表
VC121030H620TP.pdf
交付服务
VC121030H620TP
内容 *
    VC121030H620TP 规格
    SeriesTransGuard®
    RoHSRoHS
    Energy1.2J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount, MLCV
    Package / Case1210 (3225 Metric)
    Current - Surge280 A
    Maximum AC Volts21 V
    Maximum DC Volts30 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)45.1 V
    Varistor Voltage (Min)36.9 V
    Varistor Voltage (Typ)41 V
    Capacitance @ Frequency1850 pF @ 1 MHz