VC0603K300R025
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VC0603K300R025
VC0603K300R025
型号
VC0603K300R025
品牌
KEMET
描述
VARISTOR 39V 30A 0603
数据表
VC0603K300R025.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VC0603K300R025
内容 *
    VC0603K300R025 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, VC
    RoHSRoHS
    Energy0.10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case0603 (1608 Metric)
    Current - Surge30 A
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V