VA100048D101DL
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VA100048D101DL
VA100048D101DL
型号
VA100048D101DL
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 62V 100A AXIAL
数据表
VA100048D101DL.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VA100048D101DL
内容 *
    VA100048D101DL 规格
    SeriesTransGuard®
    RoHSRoHS
    Energy0.40J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseAxial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts34 V
    Maximum DC Volts48 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)68.2 V
    Varistor Voltage (Min)55.8 V
    Varistor Voltage (Typ)62 V
    Capacitance @ Frequency200 pF @ 1 kHz