VA100005D150RL
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
VA100005D150RL
VA100005D150RL
型号
VA100005D150RL
品牌
KYOCERA AVX
描述
VARISTOR 8.5V 150A AXIAL
数据表
VA100005D150RL.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
VA100005D150RL
内容 *
    VA100005D150RL 规格
    SeriesTransGuard®
    RoHSRoHS
    Energy0.40J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseAxial
    Current - Surge150 A
    Maximum AC Volts4 V
    Maximum DC Volts5.6 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)10.2 V
    Varistor Voltage (Min)6.8 V
    Varistor Voltage (Typ)8.5 V
    Capacitance @ Frequency2800 pF @ 1 kHz